Web software

Firma w zakresie usług programistycznych działa obecnie w trzech obszarach. Pierwszy z nich to

rozwoju własnych rozwiązań e-commerce (OKILOOK, jjaba, WOLTX) będących wykorzystywanych do rozwoju sprzedaży w ramach posiadanych sklepów internetowych. Tworzone oprogramowanie to zaawansowane platformy sprzedażowe oparte na technologii jee, serwerach aplikacyjny i technologii linux. Tworzone platformy realizują kompleksowy proces który obejmuje: pozyskanie klienta, realizację transakcji sprzedaży, zarządzanie zakupem, magazyn, integrację z platformami sprzedażowymi oraz systemem księgowym.

Drugim obszarem działalności jest outsourcing usług programistycznych. Firma współpracuje z firmami na terenie Unii Europejskiej i świadczy usługi programistyczne oparte na technologii Java/JEE, rozwiązaniach bazodanowych. Podejmujemy się realizacji kompleksowych rozwiązań informatycznych zgodnie ze specyfikacją klienta.

Trzecim obszarem jest realizacja serwisów internetowych i usług z tym związanych jak CEO, kampanie reklamowe, usługi pocztowe.


Firma prowadzi obecnie też projekt rozwoju społecznościowej platformy wolinx , o której szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

designed by vejox